Grzegorz Konecki

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48516388237

Email:
kontakt@ultimateaiki.com

Andrzej Matusiak

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48502078973

Email:
amatusiak@kmaa.pl

Menu
aikido - harmonia duchaaikido - sztuki walki - KMAA Matusiakaikido - sztuki walki - KMAA Koneckiaikido - ideogram
Japonia - zamek Himeji

Oferta dla przedszkoli

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą dodatkowych zajęć ruchowych dla dzieci, które pomogą urozmaicić pobyt w przedszkolu, a także pozytywnie wpłyną na ich rozwój fizyczny i społeczny.

Oferta dotyczy zajęć z elementami aikido, prowadzonych od początku września lub października do końca czerwca, raz w tygodniu, w terminach dostosowanych do Państwa stałego programu edukacyjnego.

Proponowane zajęcia niosą ze sobą wiele korzyści dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mają na celu rozwój koordynacji ruchowej, ogólnej sprawności fizycznej, wytrzymałości, gibkości oraz zwinności. Ponadto uczą one rozwiązywania konfliktów bez agresji. Aikido jest sztuką walki wykorzystującą siłę przeciwnika, nie ma w niej ciosów, uderzeń ani kopnięć. Kładziemy nacisk na równowagę i dbamy o to, żeby o sile jednostki stanowiły jej pozytywne emocje.

Kursy przedszkolne uczą współdziałania w grupie oraz współpracy z rówieśnikami, mają więc wiele walorów wychowawczych. Stwarzają również doskonałe podstawy do dalszej nauki, która może być kontynuowana w klubach działających w ramach KM Akademii Aikido.

Wszyscy instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne w zakresie prowadzenia zajęć rekreacji ruchowej, a także doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zapraszamy do zapisania się na darmową lekcję pokazową w Państwa Przedszkolu.aikido, przedszkole

KMAA logo947794 odwiedzin KMAA - Facebook