Grzegorz Konecki

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48516388237

Email:
kontakt@ultimateaiki.com

Andrzej Matusiak

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48502078973

Email:
amatusiak@kmaa.pl

Menu
aikido - harmonia duchaaikido - sztuki walki - KMAA Matusiakaikido - sztuki walki - KMAA Koneckiaikido - ideogram
Japonia - zamek Himeji

Informacje o zapisach na treningi aikido

Jak do nas dołączyć? Kto może uczyć się sztuki walki aikido? Co zapewniamy? Jak się przygotować do treningu?

Rozpocznij naukę aikido od dziś!

Wszystkich chętnych:

maluchy z rodzicami

dzieci

młodzież

dorosłych

oldbojów

kobiety i mężczyzn

ZAPRASZAMY NA TRENINGI AIKIDO DO KMAA

Skorzystaj z darmowej lekcji!

Przez pierwszy rok wystarczy zwykły strój sportowy: długie spodnie i krótki rękaw.

Ćwiczymy na boso, na specjalnej macie treningowej. Zabierz klapki, aby przejść z szatni na salę i wodę do picia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas.

Grzegorz Konecki tel. 516-388-237 lub Andrzej Matusiak tel. 502-078-973


Treningi dla dzieci

TRENINGI DLA DZIECI

Treningi te są kierowane do dzieci od 5 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie rekreacyjnej, obfitują w ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacniające gorset mięśniowy, w ćwiczenia koordynacyjne, pozwalające zapanować nad własnym ciałem, z elementami aikido, takimi jak nauka bezpiecznych padów, zabawowymi formami ruchowymi, ćwiczeniami w pojedynkę, w dwójkach i w grupie, pomagającymi przełamać nieśmiałość.

Przydzielenie starszych dzieci do odpowiedniej grupy zależy od instruktora, który oceni sprawność dziecka na pierwszych zajęciach.

Pierwsza lekcja zawsze jest darmowa, niezależnie kiedy ją odbędziesz.


Treningi dla młodzieży

TRENINGI DLA MŁODZIEŻY

Do grupy tej zapraszamy młodzież w wieku 10 - 15 lat. Wiek jest granicą umowną, przydzielenie do danej grupy w dużej mierze zależy od wzrostu, postury ciała i cech charakteru. Jeżeli dziecko ukończyło 13 rok życia, jest wysokie i odważne, to może rozpocząć treningi w grupie dla dorosłych początkujących, gdzie, z powodzeniem, ćwiczy również młodzież. Jeżeli dziecko ma 10-13 lat to może brać udział również w treningach dla dzieci początkujących. O przydziale do danej grupy zdecyduje instruktor z rodzicami po pierwszych zajęciach.

Na treningach będziemy zwracać szczególną uwagę na rozwój tężyzny fizycznej, dlatego znaczny będzie udział ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych. To idealne zajęcia dla tych, którzy chcą wyładować swoją energię na macie, zbudować przyzwoitą sylwetkę, poprawić ogólną sprawność fizyczną, a także poznać tajniki sztuk walki.

Pierwsza lekcja zawsze jest darmowa, niezależnie kiedy się ją odbędzie.


Treningi dla dorosłych

TRENINGI DLA DOROSŁYCH

Zajęcia w tej grupie są kierowane do osób dojrzałych emocjonalnie i fizycznie, które na poważnie pragną rozpocząć swoją przygodę ze sztukami walki. Uczestnikom proponujemy zajęcia o średniej intensywności, w czasie których będziemy się skupiać na rozwoju sprawności fizycznej i stopniowo kształtować dynamiczne aikido.

Twoja pierwsza lekcja zawsze jest darmowa, niezależnie kiedy ją odbędziesz.


Treningi dla oldbojów

TRENINGI DLA OLDBOJÓW

Nazwa „oldboje” jest dedykowana osobom w wieku 40-50 lat, którzy chcą zbudować lub podtrzymać swoją sprawność fizyczną na zadowalającym poziomie.

Treningi są o obniżonej intensywności ćwiczeń, nastawione na wzmocnienie gorsetu mięśniowego i polepszenie ogólnej kondycji organizmu.

Jeżeli jesteś nieśmiałym 30-latkiem, któremu wydaje się, że nie da sobie rady w regularnej grupie dla dorosłych to rozpocznij treningi w grupie oldbojów, a z biegiem czasu, nabrawszy pewności siebie, przejdziesz do grupy o większej intensywności ćwiczeń.

Zapraszamy też 60-latków, ponieważ treningi aikido można rozpocząć w każdym wieku i ćwiczyć do późnej starości, w zależności od chęci i motywacji adepta.

Twoja pierwsza lekcja zawsze jest darmowa, niezależnie kiedy ją odbędziesz.


Treningi rodzinne (maluchy z rodzicami)

TRENINGI RODZINNE (MALUCHY Z RODZICAMI)

Treningi rodzinne kierowane są do rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat. W spotkaniach bierze udział jeden rodzic z jednym dzieckiem. Wspólnie rozwijają swoją sprawność wykonując, pod okiem instruktora, ćwiczenia fizyczne, zabawowe formy ruchowe i elementy aikido.

Treningi te pozwalają dziecku przełamać nieśmiałość i zacząć świadomie rozwijać swoją motorykę.

Zajęcia odbywają się wyłącznie w Poznaniu na Ratajach.

Pierwsza lekcja zawsze jest darmowa, niezależnie kiedy ją odbędziecie.


Oferta dla przedszkoli

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą dodatkowych zajęć ruchowych dla dzieci, które pomogą urozmaicić pobyt w przedszkolu, a także pozytywnie wpłyną na ich rozwój fizyczny i społeczny.

Oferta dotyczy zajęć z elementami aikido, prowadzonych od początku września lub października do końca czerwca, raz w tygodniu, w terminach dostosowanych do Państwa stałego programu edukacyjnego.

Proponowane zajęcia niosą ze sobą wiele korzyści dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mają na celu rozwój koordynacji ruchowej, ogólnej sprawności fizycznej, wytrzymałości, gibkości oraz zwinności. Ponadto uczą one rozwiązywania konfliktów bez agresji. Aikido jest sztuką walki wykorzystującą siłę przeciwnika, nie ma w niej ciosów, uderzeń ani kopnięć. Kładziemy nacisk na równowagę i dbamy o to, żeby o sile jednostki stanowiły jej pozytywne emocje.

Kursy przedszkolne uczą współdziałania w grupie oraz współpracy z rówieśnikami, mają więc wiele walorów wychowawczych. Stwarzają również doskonałe podstawy do dalszej nauki, która może być kontynuowana w klubach działających w ramach KM Akademii Aikido.

Wszyscy instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne w zakresie prowadzenia zajęć rekreacji ruchowej, a także doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zapraszamy do zapisania się na darmową lekcję pokazową w Państwa Przedszkolu.zapisy, aikido, sztuki walki, korzyści

KMAA logo947793 odwiedzin KMAA - Facebook