Grzegorz Konecki

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48516388237

Email:
kontakt@ultimateaiki.com

Andrzej Matusiak

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48502078973

Email:
amatusiak@kmaa.pl

Menu
aikido - harmonia duchaaikido - sztuki walki - KMAA Matusiakaikido - sztuki walki - KMAA Koneckiaikido - ideogram
Japonia - zamek Himeji

Instruktorzy

INSTRUKTORZY ZE SZKOŁY SENSEI’A GRZEGORZA KONECKIEGO:

Instruktorzy

DOROTA RESZELSKA 2 DAN

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jedną z pierwszych uczennic Sensei'a Grzegorza Koneckiego. Prowadzi zajęcia w Poznaniu i Swarzędzu. Dorota uprawiała boks, brazylijskie jujitsu, tajski boks i gimnastykę. Obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

MICHAŁ BUBEL 1 DAN

Urodzony w 1996 r. Studiuje wychowanie fizyczne na AWF we Wrocławiu. Aikido uprawia od 2006 r. Jest jednym z najstarszych uczniów wrocławskiego oddziału Sensei’a Grzegorza Koneckiego. Prowadzi zajęcia we Wrocławiu, Głogowie i Lubinie. Michał rekreacyjnie biega na górach i bierze udział w biegach na orientację. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi. 

Instruktorzy

GRZEGORZ SPYTEK 1 DAN

Urodzony w 1994 r. Aikido uprawia od 2008 r. Prowadził zajęcia we Wrocławiu, a obecnie rozwija sekcje w Gdańsku i Gdyni. Interesuje się kalisteniką. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

PIOTR BUBEL 1 DAN

Urodzony w 1994r. Student geologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aikido uprawia od 2006 r. Jest jednym z najstarszych uczniów wrocławskiego oddziału Sensei’a Grzegorza Koneckiego. Prowadzi zajęcia we Wrocławiu. Pasjonat górskich wędrówek, w wolnych chwilach gra na gitarze i pianinie. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

PATRYCJA NOWAK 1 KYU

Urodzona w 1996 r. Studiuje Logistykę na Politechnice Poznańskiej. Treningi aikido rozpoczęła w Lesznie w 2012 roku, pod okiem Sensei’a Krzysztofa Mochalskiego. Wcześniej przez 2,5 roku ćwiczyła Karate Shotokan. Patrycja jest animatorem czasu wolnego na festynach dla dzieci. Od 2017 trenuje walkę nożem. Prowadzi zajęcia w Poznaniu i Luboniu. W wolnych chwilach gra na gitarze i jeździ na motocyklu. Obecnie posiada stopień 1 Kyu Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

ADAM KLEDZIK 1 KYU

Urodzony w 1971 r. Z wykształcenia chemik, z zamiłowania informatyk. Od 20 lat pracuje w znanej na całej świecie firmie transportowej jako informatyk. Treningi aikido rozpoczął w 2008 r. w Luboniu. Od kilku lat prowadzi zajęcia w Dopiewie. Obecnie posiada stopień 1 Kyu Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

INSTRUKTORZY ZE SZKOŁY SENSEI’A ANDRZEJA MATUSIAKA:

HUBERT CHMURA 2 DAN 

Urodzony w 1992 r. Student Politechniki Poznańskiej . Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jednym z pierwszych uczniów Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Hubert obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

PIOTR TRAMBACZ 2 DAN

Urodzony w 1992 r. Student Politechniki Poznańskiej w Poznaniu. Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jednym z pierwszych uczniów Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Piotr od kilku lat uprawia również brazylijskie jujitsu, gdzie odnosi sukcesy, takie jak Mistrz Polski. Obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

AGNIESZKA KULETA-KOBERSKA 1 DAN 

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej w Poznaniu. Trenuje aikido od 2001 roku. Jest jedną z pierwszych uczennic Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Na co dzień Agnieszka jest ratownikiem medycznym i dietetykiem, w wolnym czasie gra na pianinie. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

MACIEJ RYBCZYŃSKI 1 DAN

Urodzony w 1990 r. Absolwent Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu. Trenuje aikido od 2001 roku. Jest jednym z pierwszych uczniów Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Maciej na co dzień pracuje jako masażysta. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.KMAA logo947816 odwiedzin KMAA - Facebook