Grzegorz Konecki

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48516388237

Email:
kontakt@ultimateaiki.com

Andrzej Matusiak

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48502078973

Email:
amatusiak@kmaa.pl

Menu
aikido - harmonia duchaaikido - sztuki walki - KMAA Matusiakaikido - sztuki walki - KMAA Koneckiaikido - ideogram
Japonia - zamek Himeji

O Konecki Matusiak Akademii Aikido. Nasi mistrzowie i instruktorzy.

Prezentujemy naszą organizację - Konecki Matusiak Akademia Aikido. Przedstawiamy mistrzów i instruktorów aikido w naszej szkole sztuk walki.

Konecki & Matusiak Akademia Aikido

Konecki & Matusiak Akademia Aikido

Konecki & Matusiak Akademia Aikido istnieje od 2002 roku. Ponad dwudziestoletnia nauka i praktyka Sensei'a Koneckiego i Sensei'a Matusiaka pozwoliły im osiągnąć najwyższy poziom umiejętności.

W nauczaniu wykorzystujemy zarówno japońskie, jak i europejskie metody treningowe. Stawiamy na nowoczesne aikido, które dba o całościowy rozwój kondycji fizycznej, propagowanie zdrowego trybu życia oraz poznanie elementów psychologii walki, niezbędnych podczas wystąpienia realnego niebezpieczeństwa. W sposób bezpieczny nauczamy radzić sobie w sytuacjach zagrożenia. Zrzeszenie w Polskiej Unii Aikido zapewnia nam możliwość ciągłego doskonalenia aikido pod okiem najlepszych mistrzów na świecie. Liczne staże oraz obozy treningowe służą rozwojowi wszystkich adeptów na każdym poziomie zaawansowania

Nauka aikido to nie tylko nauka sztuki walki, to doskonały sposób na kształtowanie charakteru i osobowości. Nauczamy i uczymy się od siebie wzajemnie. Każdy kolejny sezon to dla nas wyzwanie i wspaniała przygoda. Chętnie podzielimy się z Wami naszą pasją i zdobytą wiedzą.


Sensei Grzegorz Konecki - 5 DAN

Sensei Grzegorz Konecki - 5 DAN

Urodzony w 1973 r. Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Aikido zajmuje się od blisko 25 lat. Jego nauczycielem aikido jest Shihan Jacek Wysocki 8 dan Aikido Kobayashi. Grzegorz Konecki w celu lepszego zrozumienia sztuk walki w ogóle, uprawiał także boks, judo, jujitsu i BJJ. Jego pasją są historia Polski, bronioznawstwo i antyki. Obecnie jest posiadaczem stopnia 5 Dan Aikido Kobayashi.


Sensei Andrzej Matusiak - 5 DAN

Sensei Andrzej Matusiak - 5 DAN

Urodzony w 1973 r. Studiował w Instytucie Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Aikido uprawia od 23 lat. Jego nauczycielem jest Shihan Jacek Wysocki 8 Dan Aikido Kobayashi. Andrzej Matusiak uprawiał także boks i jujitsu. Pasją Sensei'a Matusiaka są triathlon, biegi maratońskie, jazda na rolkach, narciarstwo, dietetyka. W najbliższym czasie będzie zdawał egzamin na 5 dan Aikido.


Instruktorzy

INSTRUKTORZY ZE SZKOŁY SENSEI’A GRZEGORZA KONECKIEGO:

Instruktorzy

DOROTA RESZELSKA 2 DAN

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jedną z pierwszych uczennic Sensei'a Grzegorza Koneckiego. Prowadzi zajęcia w Poznaniu i Swarzędzu. Dorota uprawiała boks, brazylijskie jujitsu, tajski boks i gimnastykę. Obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

MICHAŁ BUBEL 1 DAN

Urodzony w 1996 r. Studiuje wychowanie fizyczne na AWF we Wrocławiu. Aikido uprawia od 2006 r. Jest jednym z najstarszych uczniów wrocławskiego oddziału Sensei’a Grzegorza Koneckiego. Prowadzi zajęcia we Wrocławiu, Głogowie i Lubinie. Michał rekreacyjnie biega na górach i bierze udział w biegach na orientację. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi. 

Instruktorzy

GRZEGORZ SPYTEK 1 DAN

Urodzony w 1994 r. Aikido uprawia od 2008 r. Prowadził zajęcia we Wrocławiu, a obecnie rozwija sekcje w Gdańsku i Gdyni. Interesuje się kalisteniką. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

PIOTR BUBEL 1 DAN

Urodzony w 1994r. Student geologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aikido uprawia od 2006 r. Jest jednym z najstarszych uczniów wrocławskiego oddziału Sensei’a Grzegorza Koneckiego. Prowadzi zajęcia we Wrocławiu. Pasjonat górskich wędrówek, w wolnych chwilach gra na gitarze i pianinie. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

PATRYCJA NOWAK 1 KYU

Urodzona w 1996 r. Studiuje Logistykę na Politechnice Poznańskiej. Treningi aikido rozpoczęła w Lesznie w 2012 roku, pod okiem Sensei’a Krzysztofa Mochalskiego. Wcześniej przez 2,5 roku ćwiczyła Karate Shotokan. Patrycja jest animatorem czasu wolnego na festynach dla dzieci. Od 2017 trenuje walkę nożem. Prowadzi zajęcia w Poznaniu i Luboniu. W wolnych chwilach gra na gitarze i jeździ na motocyklu. Obecnie posiada stopień 1 Kyu Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

ADAM KLEDZIK 1 KYU

Urodzony w 1971 r. Z wykształcenia chemik, z zamiłowania informatyk. Od 20 lat pracuje w znanej na całej świecie firmie transportowej jako informatyk. Treningi aikido rozpoczął w 2008 r. w Luboniu. Od kilku lat prowadzi zajęcia w Dopiewie. Obecnie posiada stopień 1 Kyu Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

INSTRUKTORZY ZE SZKOŁY SENSEI’A ANDRZEJA MATUSIAKA:

HUBERT CHMURA 2 DAN 

Urodzony w 1992 r. Student Politechniki Poznańskiej . Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jednym z pierwszych uczniów Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Hubert obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

PIOTR TRAMBACZ 2 DAN

Urodzony w 1992 r. Student Politechniki Poznańskiej w Poznaniu. Trenuje aikido od 2002 roku. Jest jednym z pierwszych uczniów Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Piotr od kilku lat uprawia również brazylijskie jujitsu, gdzie odnosi sukcesy, takie jak Mistrz Polski. Obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

AGNIESZKA KULETA-KOBERSKA 1 DAN 

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej w Poznaniu. Trenuje aikido od 2001 roku. Jest jedną z pierwszych uczennic Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Na co dzień Agnieszka jest ratownikiem medycznym i dietetykiem, w wolnym czasie gra na pianinie. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

MACIEJ RYBCZYŃSKI 1 DAN

Urodzony w 1990 r. Absolwent Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu. Trenuje aikido od 2001 roku. Jest jednym z pierwszych uczniów Sensei'a Andrzeja Matusiaka. Maciej na co dzień pracuje jako masażysta. Obecnie posiada stopień 1 Dan Aikido Kobayashi.O nas, Akademia Aikido, Grzegorz Konecki, Andrzej Matusiak, KMAA, Instruktorzy

KMAA logo958254 odwiedzin KMAA - Facebook