Grzegorz Konecki

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48516388237

Email:
gkonecki@kmaa.pl

Andrzej Matusiak

5 DAN AIKIDO KOBAYASHI

Telefon komórkowy:
+48502078973

Email:
amatusiak@kmaa.pl

Menu
aikido - harmonia duchaaikido - sztuki walki - KMAA Matusiakaikido - sztuki walki - KMAA Koneckiaikido - ideogram
Japonia - zamek Himeji

O Konecki Matusiak Akademii Aikido. Nasi mistrzowie i instruktorzy.

Prezentujemy naszą organizację - Konecki Matusiak Akademia Aikido. Przedstawiamy mistrzów i instruktorów aikido w naszej szkole sztuk walki.

Konecki & Matusiak Akademia Aikido

Konecki & Matusiak Akademia Aikido istnieje od 2002 roku. Ponad dwudziestoletnia nauka i praktyka Sensei'a Koneckiego i Sensei'a Matusiaka pod okiem Shihana Jacka Wysockiego pozwoliły im osiągnąć najwyższy poziom umiejętności.

W nauczaniu wykorzystujemy zarówno japońskie, jak i europejskie metody treningowe. Stawiamy na nowoczesne aikido, które dba o całościowy rozwój kondycji fizycznej, propagowanie zdrowego trybu życia oraz poznanie elementów psychologii walki, niezbędnych podczas wystąpienia realnego niebezpieczeństwa. W sposób bezpieczny nauczamy radzić sobie w sytuacjach zagrożenia. Zrzeszenie w Polskiej Unii Aikido zapewnia nam możliwość ciągłego doskonalenia aikido pod okiem najlepszych mistrzów na świecie. Liczne staże oraz obozy treningowe służą rozwojowi wszystkich adeptów na każdym poziomie zaawansowania

Nauka aikido to nie tylko nauka sztuki walki. To doskonały sposób na kształtowanie charakteru i osobowości. Nauczamy i uczymy się od siebie wzajemnie. Każdy kolejny sezon to dla nas wyzwanie i wspaniała przygoda. Chętnie podzielimy się z Wami naszą pasją i zdobytą wiedzą.


Sensei Grzegorz Konecki - 5 DAN

Sensei Grzegorz Konecki - 5 DAN

Urodzony w 1973 r. Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Aikido zajmuje się od blisko 25 lat. Jego nauczycielem aikido jest Shihan Jacek Wysocki 8 dan Aikido Kobayashi. Grzegorz Konecki w celu lepszego zrozumienia sztuk walki w ogóle, uprawiał także boks, judo, jujitsu i BJJ. Jego pasją są historia Polski, bronioznawstwo i antyki. Obecnie jest posiadaczem stopnia 5 Dan Aikido Kobayashi.


Sensei Andrzej Matusiak - 5 DAN

Sensei Andrzej Matusiak - 5 DAN

Urodzony w 1973 r. Studiował w Instytucie Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Aikido uprawia od 23 lat. Jego nauczycielem jest Shihan Jacek Wysocki 8 Dan Aikido Kobayashi. Andrzej Matusiak uprawiał także boks i jujitsu. Pasją Sensei'a Matusiaka są triathlon, biegi maratońskie, jazda na rolkach, narciarstwo, dietetyka. W najbliższym czasie będzie zdawał egzamin na 5 dan Aikido.


Instruktorzy

Tomasz Nowak

Instruktorzy

Urodzony w 1987r. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie we Wrocławiu. Trenuje aikido od ponad 12 lat. Jest jednym z najstarszych uczniów Senseja Grzegorza Koneckiego 5 Dan Aikido. Sensei Nowak uprawia także boks, swego czasu uczęszczał na BJJ. Obecnie posiada stopień 2 Dan Aikido Kobayashi.

Dorota Reszelska

Instruktorzy

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trenuje aikido od ponad 12 lat. Jest jedną z najstarszych uczennic Senseja Grzegorza Koneckiego 5 Dan Aikido. Sensei Reszelska uprawia także BJJ, a swego czasu uczęszczała na boks i krav magę. Obecnie posiada 2 Dan Aikido Kobayashi.

Agnieszka Kuleta

Instruktorzy

Urodzona w 1987 r. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej w Poznaniu. Trenuje aikido od ponad 13 lat. Jest jedną z pierwszych uczennic Senseja Andrzeja Matusiaka 4 Dan Aikido. Na co dzień, Sensei Kuleta jest ratownikiem medycznym i dietetykiem, w wolnym czasie gra na pianinie. Obecnie posiada 1 Dan Aikido Kobayashi.

Piotr Trambacz

Instruktorzy

Urodzony w 1992 r. Absolwent Politechniki Poznańskiej w Poznaniu. Trenuje aikido od ponad 12 lat. Jest jednym z pierwszych uczniów Senseja Andrzeja Matusiaka 4 Dan Aikido. Sensei Trambacz uprawia również BJJ. Obecnie posiada 1 Dan Aikido Kobayashi.

Instruktorzy

Hubert Chmura

Urodzony w 1992 r. Absolwent Politechniki Poznańskiej w Poznaniu. Trenuje aikido od ponad 11 lat. Jest jednym z pierwszych uczniów Senseja Andrzeja Matusiaka 4 Dan Aikido. Obecnie posiada 1 Dan Aikido Kobayashi.O nas, Akademia Aikido, Grzegorz Konecki, Andrzej Matusiak, KMAA, Instruktorzy

KMAA logo578847 odwiedzin KMAA - Facebook